Description
If you like this article, take a look at the entire magazine.
$35.00 (or 5 Credits)
These shakes are popular in ice cream stores and cafes.One shake can cost you upwards of $20.00.For a family of four, that’s $80.00!Even if you share them, ice cream night might break the bank.Extreme shakes are easy to make and the theory is, the more you can pile on, the better.